Warning: Undefined property: WP_Error::$ID in /home/u1078516/medpamotors.com/wp-includes/class-wp-user.php on line 171
Hakkımızda – MEDPA DETAILING CAR & SPA

Hakkımızda

Medpa Motors Detailing

Uygulamalı Oto Yıkama Hizmetleri

2017 yılından itibaren MEDPA Motors Otomotiv Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak sektörde bulunan şirketimiz bünyesinde kurulmuş olan MEDPA Detailing Car Care, açılışından beri güvenle tercih edilen ve Türkiye’de oto bakım sektöründe ‘Maksimum Müşteri Memnuniyeti’’ konseptini ülkemize hizmet ve istihdam olarak kazandırma ve tanıtma hedefiyle faaliyetlerine başlamış sektöründe yenilikçi bir firmadır.

Tek bir markaya ait temizlik ürünlerine bağlı kalmadan, ürün yelpazemizi tüm markaların en verimli ürünleri ile donatarak müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Günümüzde İstanbul / Beylikdüzü’nde bulunan şubemiz ilerleyen süreçte Türkiye’nin her noktasına eşit kalitede hizmet götürmeyi ilke edinmiş, sektöründeki üretim, pazarlama, satış ve müşteri ilişkilerindeki deneyimlerini ürün tedarik zincirleri ile kuvvetlendirip müşterilerine fark yaratan bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Saygılarımızla,

MEDPA Detailing Car Care Ailesi


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u1078516/medpamotors.com/wp-content/plugins/iyzico-woocommerce/library/iyzico-for-woocommerce-buyer-protection.php on line 168